Voor deze makkelijk op maandag een recept van een gezonde smoothie. Ik drink niet heel vaak smoothies, omdat je best wel veel suikers binnen krijgt, maar af en toe maak ik een uitzondering.
Wie mij op Instagram volgt heeft deze smoothie al voorbij zien komen. Ik dronk hem ergens in april als ontbijt, toen ik niet veel tijd had om uitgebreid te ontbijten. De avocado zorgt ervoor dat hij de smoothie lekker romig is en de honing maakt hem net iets zoeter. Al met al is het een goed vullende smoothie. Ben je nieuwsgierig geworden naar het recept? Hier komt hij!
Ingrediënten voor een groot glas:
– een rijpe avocado
– een appel
– 200 ml magere melk
– een scheut honing
Bereidingswijze:
Schil de appel, haal het klokhuis eruit en snijd in partjes. Snij de avocado door middel, verwijder de pit en lepel het vruchtvlees eruit. Doe alle ingrediënten in een blender en smoothiemaker en mix tot een glad geheel. Vind je de smoothie te dik, doe er dan nog wat melk bij. Drink smakelijk!
Totale bereidingstijd: 5 minuten.