Gnocchi met pesto, sperziebonen en geitenkaas

Deze gnocchi met pesto, sperziebonen en geitenkaas is een heerlijke, snelle, vegetarische maaltijd. Binnen 15 minuten staat deze heerlijke maaltijd op tafel. Je kunt net zoveel groente toevoegen als je wilt. Ik ging voor sperziebonen en cherrytomaatjes, omdat die goed bij elkaar passen.

Wij aten deze maaltijd met z’n drieën; mijn man, onze dochter en ik. Wij eten graag veel groente dus ik heb er extra sperziebonen in verwerkt. Om de maaltijd nog sneller klaar te hebben, gebruik ik sperziebonen uit de vriezer. Lees je mee voor het recept?

Ingrediënten voor 2-3 personen:
– 1 pak gnocchi
– 250 gram snoeptomaatjes
– 300 gram sperziebonen (vriezer)
– 1 pakje met rolletjes zachte geitenkaas
– 4 eetlepels groene pesto
– 2 tenen knoflook
– olijfolie

Bereidingswijze:
– Breng een pan met water aan de kook en kook hierin de sperziebonen in 6-8 minuten gaar.
– Verhit een scheut olijfolie in een koekenpan en bak hierin de gnocchi tot ze rondom licht beginnen te verkleuren.
– Snijd ondertussen de cherrytomaatjes door de midden.
– Voeg de sperziebonen, cherrytomaatjes toe als de gnocchi klaar is en roer goed door.
– Verkruimel de geitenkaas en schep door de gnocchi.
– Serveer gelijk.
– Eet smakelijk!

Totale bereidingstijd: 15 minuten.

Heb jij dit recept gemaakt? Laat het mij vooral weten via Instagram, Facebook of Twitter met de hashtag #LOVETOCOOKHEALTHY. Dat vind ik erg leuk!

 

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s